Stars

Da li ste spremni za sektakl? Legendarni benda Regina slavi 35 godina postojanja pred novosadskom publikom

Foto: Promo

Grupa "Regina" će u subotu, 04.04.2026.god, 20h u Novom Sadu održati još jedan u nizu spektakularnih koncerata u sklopu turneje kojom se obeležava 35 godina postojanja i prisustva benda na sceni. 

Foto: Promo

Ovaj put, mesto događanja je predivna dvorana SRPSKOG NARODNOG POZORIŠTA u Novom Sadu. Brojne dobro poznate hitove kao što su "Ljubav nije za nas", "Ružo moja", "Ne pitaj me", "Kad poludimo", "Sama", bend će izvesti na pozorišnoj sceni.

Foto: Promo

Kako nam članovi grupe kažu, to je za njih još jedno veliko iskustvo, ali i čast i obaveza jer su pozorišne bine Srpskog narodnog pozorišta u Novom Sadu mesto gde su nastupali najveći umetnici ovih prostora. Publika je već imala priliku da preko YT kanala grupe vidi i sluša koncertni snimak nastupa grupe "Regina" u NARODNOM POZORIŠTU SARAJEVO, tako da je ovo što nas očekuje u Novom Sadu logičan nastavak tih sjajnih koncerata.